Merhaba !

Uzun zamandır bir blog planım vardı ama bir türlü fırsat bulamamıştım. Terzi söküğünü dikemez hesabı; başkalarına site yapmaktan kendime yapamadım. Bir de son zamanlarda başkalarına ait domainleri ve sosyal ağ hesaplarını alarak abuk subuk işler çevirenlerin sayılarındaki hızlı artışında etkisi var elbette. Ne olur ne olmaz diye, nerde ismine ait bir hesap varsa almak lazım.

İnsan kendine site yapmaya hayli de üşeniyor gerçekten. Zaten bir kişinin neden sitesi olsun ki? Benim gibilerin bir blogu olur ancak ve  tanrı wordpress’i korusun diyerekten iki dakikada bir blog! WordPress’i en son kurduğum zamandan bu yana daha iyece olmuş. Ancak templete bulmakta yine hayli zorlandım. Güzel templete bilen varsa lütfen söylesin.

Uzun lafın kısası hayranlarım beni artık burdan takip edebilirler. 🙂 İki-üç kişi için blog yaptığıma inanamıyorum ama artırmak için birşeyler yapmam gerekiyordu 🙂

Görüşmek üzere…Hoşcakalın…

You may also like...

1 Response

  1. mustafa iren says:

    Kişisel site olması güzeldir. Her ne kadar insan kendi topraklarına uğramasa da. Fakat terzi kendi söküğüne gelene kadar birçok kişinin söküğünü dikmek zorunda kalabiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*