LEAPVoX Version 2

leapvoxLEAPVoX’un ikinci sürümünü bitirdik. Bu sürümdeki ilk göze çarpan en büyük fark tek giris ekranı olmasıdır. Eskiden admin, console ve webclient şeklinde 3 modülden oluşan ve ayrı ayrı girilen sisteme artık “Leapvox Panel” adı aldında tek yerden giriş yapılarak tüm modüller yetkilerinizle sınırlı şekilde kullandırılıyor.

Çağrı merkezi uygulaması başlı başlı başına çok gelişmiş bir ürün haline geldi. Çağrı merkezine ek bir yardımcı uygulama geliştirdik: Gelişmiş bir Destek ve Görev (Ticket & Task) uygulaması. Bu uygulama çağrı merkezi ve santral katmanları ile uyumlu çalışarak gelen çağrılardan destek yaratma, bunu görev atama ve iş takibi yapmanıza izin veriyor. Destek & Görev uygulamasının paralı olarak servis veren ünlü ürünler kadar gelişmiş olduğunu belirtmek isterim.

İkinci sürümün sahip olduğu yeteneklerin en başında, gelişmiş çok katmanlı IVR hazırlama editörünün olduğunu söyleyebiliriz. Web üzerinden rahatlıkla çok katmanlı bir bankanın sesli yanıt sistemine yakın uygulamalar yaratabilirsiniz. Bunu kolayca yapabilmeniz için yeni sürümde bir ses kütüphanesi uygulaması hazırladık. Mp3, Wma ve Wav formatındaki ses dosyalarını kolayca sisteme yükleyerek gerekli heryerden kolayca çağırıp yeniden dinleyip, kullanabilirsiniz. Bu tür bir IVR uygulamalarının ayrı bir ürün olarak satılan çok pahalı ürünler olduğunu belirtmek isterim. LEAPVoX 2’de bu ayrı bir ürün değil sistemin içerisinde ücretsiz olarak gelmektedir.

Beklenen yeni IVR uygulamaları:
Reklam Araması : Kişilerden seçilen belli bir gruba bir ses dosyası dinletme ve bir tuş ile operatöre bağlama. Bu uygulama ile reklam kampanyaları düzenlemek artık çok kolay ve ücretsiz.
Özel Ses Dosyası : Kişilerden seçilen belli bir kişiye ya da gruba özel ses dosyası dinletme. Böylece kişiye özel ses dosyaları dinletebilir ya da sadece Ankara ‘daki müsterilerinize özel bilgi anonsu sunabilirsiniz.

IVR konusunda bir diğer önemli özellik de; VIP müsteri tanımlayabilme özelliğidir. Müsterileriniz için verdiğiniz öncelik sırası kuyrukta betletme operasyonlarında aktif rol alır. Orneğin en üst seviyede VIP tanımladığınız bir müşteriniz aradığınızda kuyrtuktaki sırayı beklemden ilk boşalan operatöre yönlendirilir. Normal dışında 3 farklı öncelik sırası ile müsterilerinizi kuyrukta özel sıralamaya alabilirsiniz.

Müsterilerinizi girdiğiniz Kişiler (Contacts) bölümünde sizden gelen taleplere göre çok fazla iyileştirme yapılmıştır. Müsterinize ait her türlü detayı tutabilecek hale gelen bu alan santral ve diğer tüm uygulamalarla tam entegre çalışmaktadır.

LEAPVoX 2 artık daha uyumlu. Kişiler ve Destek&Görev kayıtları gibi uygulamarın tüm verileri web servisler üzerinden alınabilir ve güncellebilir. Böylece LEAPVoX’unuzu varsa diğer sistemleriniz ile kolayca entegre edebilirsiniz.

Responsive LEAPVoX 2. Oldukça kullanışlı ve derli toplu diyebileceğimiz bir hal alan arayüzü herkes rahatlıkla kullanabilir. Yeni arayüz “responsive” olarak tasarlandı. Daha küçük veya daha büyük ekranlarda da rahalıkla kullanabilirsiniz. Asla ekralar arasında kaybolmaz ve rahatlıkla, her yerden ihtiyacınız olan yardıma ulaşabilirsiniz.

…ve daha bir çok yeni özellik ve uygulama ile LEAPVoX 2 sizleri bekliyor.

07.10.2014
Ankara

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*