LEAPvoX Softgate

Yeni ürünümüz LEAPvoX Sofgate’in ilk sürümünü Sippy Softswitch kullanan telekom firmaları için geliştirdik. Çünkü LEAPvoX Softgate, Class 4 Softswitch uygulamalarının açıklarını kapatan, softphone desteği veren ve daha basit bir arayüzle hizmet ve uygulama geliştirebilecekleri bir ortam sunan yan üründür. Sippy ile başladık çünkü Türkiye’de en çok kullanılan softswitch yazılımıdır. Talep geldikçe diğer softswitch yazılımları için de yapmaya devam edeceğiz.

LEAPvoX Softgate, softswitch ürününüze 5 önemli şey katar.

1. Gelişmis bir softphone : Android ve iOS üzerinde çalışan, şifresiz basit bağlantı kuran, sürekli register kalmayan, notification teknolojisini kullanan, şart bitirmeyen, pil dostu, dilerseniz sizin adınızla sizin kuruması adınız ve ikonunuzla marketlerde olan bir softphone sahibi olabilirsiniz. Artık callback yapmanıza gerek kalmadı.

2. Notification ve bilgilendirme desteği : Notification desteği ile müsterilerinizle sürekli iletişim ve bilgilendirme içerisinde olursunuz. Anlık görüşme tutarı, yeni paketler, kampanyalar, kalan bakiye bilgileri anında müşterininizin cep telefonda olur.

3. Telefon proziyon : Piyasada satılan tüm marka model masa ip telefonlarıyla provizyon yapabilirsiniz (Auto Provisioning). Yealink markasına ait global provizyon desteği vardır. Telefona hiçbir ayar girmeden register edebilirsiniz.

4. Yeni kolay ve gelişmiş bir arayüz : Piyasadaki Softswitch yazılımlarının arayüzleri çok karışık ve berbat. Bayileriniz ya da direk müsterilerinize verilebilir cinsten değiller. Biz bunları bayileriniz ve müşteriniz için daha kullanışlı ve uygun hale getirdik.

5. Tam entegrasyon  : Hesaplarınızı bizde de yaratsanız, softswitch uygulamanızda da yaratsanız iki tarafta da eşlenecektir. İki arayüzü de kullanma rahatlığı ve özgürlüğünü yaşarsınız.

6. Kendi uygulamalarınızı geliştirin : Calling Card , Voicemail, Telefonla Ödeme gibi bir çok uygulamayı geliştirebileceğiniz bir SDK (Software Development Kit) sunuyoruz. Bize hayallerinizdeki uygulama ile gelin birlikte geliştirelim.

Daha detaylı bilgi için batur @ voxporta.com ‘a iletişim bilgilerinizi yazabilirsiniz.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*