icragazetesi.com

icragazetesi.com projesi; Türkiye’nin tüm illerindeki icra müdürlüllerinde icraya çıkan gayrimenkul, menkul ve taşıtları tek merkezden takip etmenizi sağlar. Oturduğunuz yerden ve onlarda basın yayın organını okumadan, ayrıntılı sorgulama, favorilere ekleme, takibe alma gibi özellikleriyle tüm yurttaki icra mallarını kolayca takip edebilirsiniz.

Gayrimenkul, menkul ve taşıt ana başlıklarını ayrıca türüne göre gruplayan sitede aradığınız mallara kolayca ulaşabilirsiniz. Belli bölgeler ve gruplar için özel sorgular oluşturarak takibe alabilirsiniz. Tüm ihaleler ayrıntılı bilgilendirme, ihale yayın belgesi ve ürün fotoğraflarıyla sunulmaktadır. Tamamen kendinize özgü ayarlarla haftalık, aylık ve günlük olarak ihale bültünlerini e-posta olarak alabilirsiniz. Dilerseniz bizim, sizin için seçtiğimiz ihaleleri izleyebilir ve dilerseniz e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Ayrıca üyelerimiz tüm geçmiş ihale arşivini de tarayabilir. Geriye dönük tüm ihaleler tutulmaktadır. Tüm e-posta bildirileri isteğe bağlıdır.

İcraGazetesi’ni Gökalp Yılmaz ile beraber Ermer Bilişim Sistemleri İnşaat Sanayi Ticaret Ltd.Şti  için geliştirdik. İcraGazetesi’nin şu anda onlarca muadeli mevcuttur. Ancak mevcut sitelerin tasarım fakirliği dışında karışık ve kullanımı zordur. İcraGazetesi.com ise  sade, basit, şık tasarım ve kullanım kolaylığı ile benzerlerinden farklıdır. Hiç zorlanmadan aradığınız icra mallarını kolayca bulabilirsiniz. Üyelik sistemi de yine oldukça basittir.

Siteye üye olmadan tüm ihaleri sorgulayabilirsiniz. Üye olmadan detay görüntüleme yaptığınızda bazı önemli bilgileri göremeyeceksiniz. İhalerin tüm detaylarını görebilmek için üye olmalısınız. 1 haftalık, 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık olmak üzere beş tip üyelik mevcuttur. Üyelik tipleri arasından bir farklılık ya da sınırlama yoktur. Üye olmak için sadece bir e-posta adresine ihtiyacınız vardır. Ödemeyi kredi kartı ile online ya da banka havale/eft sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

[fb_like] [fb_count]

You may also like...

3 Responses

 1. slm… her geçen gün yeni projelerine, yazılarına bir yenisini ekliyorsun….bundan hiç şüphem yok ki bu proje de diğerleri gibi bir çok kişinin işine yaracayacakdır…daha gzl işler yapabilmen dileğiyle…

 2. Kemal says:

  Gerçekten güzel bir proje olmuş ancak tasarımı twitterı andırdığı için belki negatif yorum alınabilir diye düşünüyorum nacizane düşüncemi umarım yanlış anlamazsınız hayırlı çalışmalar.

 3. Batur says:

  merhabalar
  düşünceleriniz için teşekkür ediyorum. elbette bir şeylere benzeyebilir. önemli olan iyiye benzemesidir. benzediğinden de iyi olmasıdır:)
  twitter in onceki tasarımları berbattı kimseye benzemezdi. sonra o da bazı tasarımları örnek alarak bir şeyler yaptı.
  önemli olan konsepte uygun kullanıcı dostu bir arayüz yapabilmekte 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*